Time schedule for Eindejaarsmeeting Vita

Jeugd

Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
09:30 60m horden Pup Meisjes Pup V 26 4 Checked 09:48
09:30 verspringen Ben Meisjes Ben V 42 1 Checked 12:01
09:30 kogelstoten Ben Jongens Ben M 17 1 Checked 12:01
09:45 60m horden Min Meisjes Min V 61 8 Checked 10:13
10:00 60m horden Pup Jongens Pup M 50 7 Checked 10:29
10:15 60m horden Min Jongens Min M 31 4 Checked 10:41
10:15 hoogspringen Min Meisjes Min V 48 1 Checked 13:21
10:30 60 meter Pup Meisjes Pup V 73 10 Checked 11:01
10:40 kogelstoten Pup Jongens Pup M 45 1 Checked 13:39
10:45 verspringen Min Jongens Min M 65 1 Checked 15:30
10:50 60 meter Pup Jongens Pup M 87 11 Checked 11:24
11:10 60 meter Min Meisjes Min V 89 12 Checked 13:34
11:35 60 meter Min Jongens Min M 74 10 Checked 12:30
11:50 1000 meter Pup Jongens Pup M 78 6 Checked 12:56
12:00 kogelstoten Min Meisjes Min V 63 1 Checked 15:06
12:00 verspringen Pup Meisjes Pup V 66 1 Checked 15:31
12:10 60 meter Ben Meisjes Ben V 48 6 Checked 12:49
12:20 1000 meter Min Jongens Min M 56 4 Checked 13:17
12:40 60 meter Ben Jongens Ben M 30 4 Checked 13:11
12:50 1000 meter Pup Meisjes Pup V 51 4 Checked 13:34

Main

Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
13:00 polsstokspringen Sch Jongens Sch M 3 1 Checked 14:32
13:00 polsstokspringen JSM Mannen Sen M 5 1 Checked 14:32
14:00 60m horden Cad Meisjes Cad V 45 6 Checked 15:43
14:00 verspringen Cad Jongens Cad M 52 1 Checked 17:12
14:00 kogelstoten Jun Mannen Jun M 7 1 Checked 16:04
14:00 kogelstoten Sen Mannen Sen M 11 1 Checked 16:03
14:15 hoogspringen Sch JSM Vrouwen Sch V 28 1 Checked 16:50
14:20 60m horden JSM Vrouwen Jun V 15 2 Checked 14:40
14:35 60m horden Jun Mannen Jun M 11 2 Checked 14:46
14:35 60m horden M35 40 45 Mannen Mas M 5 1 Checked 14:46
14:40 60m horden Sen Mannen Sen M 5 1 Checked 14:48
14:50 400 meter JSM Mannen Jun M 53 10 Checked 15:38
15:00 kogelstoten Sch Jongens Sch M 28 1 Checked 18:50
15:25 800 meter Cad Meisjes Cad V 22 3 Checked 15:57
15:30 60 meter Cad Meisjes Cad V 106 14 Checked 16:51
15:30 verspringen JSM Mannen Jun M 15 1 Checked 18:51
15:35 800 meter Sch Meisjes Sch V 16 2 Checked 16:39
15:45 800 meter JSM Vrouwen Jun V 20 2 Checked 16:38
15:55 800 meter Cad Jongens Cad M 25 3 Checked 16:57
16:00 60 meter Sch Meisjes Sch V 63 8 Checked 17:18
16:00 kogelstoten Sch Meisjes Sch V 19 1 Checked 19:47
16:00 polsstokspringen Sch Meisjes Sch V 1 1 Checked 18:51
16:00 polsstokspringen JSM Vrouwen Jun V 1 1 Checked 18:51
16:00 kogelstoten JSM vrouwen Sen V 17 1 Checked 19:45
16:10 800 meter Sch Jongens Sch M 29 3 Checked 17:18
16:20 60 meter Cad Jongens Cad M 91 12 Checked 17:57
16:50 60 meter Sch Jongens Sch M 69 9 Checked 18:10
17:00 verspringen Cad Meisjes Cad V 62 1 Checked 20:00
17:10 60 meter JSM Vrouwen Jun V 57 8 Checked 18:34
17:10 1500 meter JSM Mannen Jun M 23 2 Checked 17:57
17:15 hoogspringen Cad Sch Jongens Cad M 34 1 Checked 20:28
17:30 60 meter JSM Mannen Jun M 70 9 Checked 19:00
17:45 200 meter Cad Meisjes Cad V 79 14 Checked 19:01
18:00 kogelstoten Cad Jongens Cad M 23 1 Checked 20:47
18:15 200 meter Sch Meisjes Sch V 64 11 Checked 19:24
18:45 200 meter Cad Jongens Cad M 61 11 Checked 19:48
19:10 200 meter Sch Jongens Sch M 53 10 Checked 20:21
19:40 200 meter JSM Vrouwen Jun V 33 6 Checked 20:24