Time schedule for 11de PureBlue Pinkster Atletiekgala

hoofdprogrammavoorprogramma
hoofdprogramma
Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
12:30 discus AC vrouwen Sen V 10 1 Checked 13:33
13:00 110mH AC mannen A 1st Round Sen M 8 2 Checked 13:09
13:10 110mH jongens A (jun) A 1st Round Jun M 1 1 Checked 13:22
13:20 110mH jongens B (sch) A 1st Round Sch M 4 1 Checked 13:22
13:25 discus AC mannen Sen M 9 1 Checked 14:27
13:30 100mH AC vrouwen en MA A 1st Round Sen V 10 2 Checked 13:37
13:45 100mH meisjes B (sch) A 1st Round Sch V 0 0 Waiting
14:15 110mH AC mannen FINALE E Final Sen M 6 1 Checked 14:14
14:20 110mH jongens A (jun) FINALE E Final Jun M 0 0 Checked 14:50
14:25 kogel AC vrouwen Sen V 11 1 Checked 15:15
14:35 100mH AC vrouwen en MA FINALE E Final Sen V 6 1 Checked 14:29
14:40 speer AC mannen Sen M 14 1 Checked 15:58
14:50 100m AC mannen A 1st Round Sen M 28 5 Checked 15:10
15:10 100m AC vrouwen A 1st Round Sen V 14 3 Checked 15:21
15:30 1500m AC vrouwen Sen V 27 2 Checked 15:43
15:40 kogel AC mannen Sen M 10 1 Checked 16:25
15:50 100m AC vrouwen B-FINALE E Final Sen V 6 1 Checked 16:00
15:50 speer AC vrouwen Sen V 15 1 Checked 17:15
15:55 100m AC mannen B-FINALE E Final Sen M 6 1 Checked 16:05
16:00 100m AC vrouwen A-FINALE E Final Sen V 6 1 Checked 16:09
16:05 100m AC mannen A-FINALE E Final Sen M 6 1 Checked 16:16
16:05 ver AC vrouwen Sen V 9 1 Checked 16:57
16:10 800m AC mannen Sen M 28 4 Checked 16:38
16:40 200m AC mannen Sen M 18 5 Checked 17:00
16:55 ver AC mannen Sen M 4 1 Checked 17:44
17:05 200m AC vrouwen Sen V 14 4 Checked 17:17
17:30 5000m AC mannen Sen M 20 2 Checked 18:08
voorprogramma
Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
11:00 60m meisjes D (min) A 1st Round Pup V 4 1 Checked 11:02
11:00 hoog meisjes C (cad) Cad V 7 1 Checked 12:20
11:00 kogel jongens D (min) Min M 4 1 Checked 11:15
11:00 discus meisjes A-B (sch-jun) Sch V 6 1 Checked 11:38
11:15 80m jongens D (min) A 1st Round Min M 8 2 Checked 11:25
11:30 80m meisjes C (cad) A 1st Round Min V 11 2 Checked 11:31
11:45 100m jongens C (cad) A 1st Round Cad M 8 2 Checked 11:50
11:45 discus jongens B (sch) Sch M 2 1 Checked 12:43
11:45 discus jongens A (jun) Jun M 5 1 Checked 12:43
11:50 kogel meisjes D (min) Min V 2 1 Checked 11:59
12:10 80m jongens D FINALE E Final Min M 6 1 Checked 12:20
12:15 hoog jongens D (min) Min M 7 1 Checked 13:20
12:20 80m meisjes C FINALE E Final Min V 6 1 Checked 12:20
12:30 100m jongens C FINALE E Final Cad M 6 1 Checked 12:31
12:35 600m meisjes C-D (min-cad) Cad V 24 2 Checked 12:52
12:40 ver jongens C (cad) Cad M 7 1 Checked 14:16
12:45 600m jongens D (min) Ben M 4 1 Checked 12:52
12:50 800m jongens C (cad) Cad M 6 1 Checked 13:03
13:00 kogel meisjes B (cad) Sch V 4 1 Checked 13:25
13:00 kogel meisjes A (jun) Jun V 1 1 Checked 13:25
13:30 hoog meisjes D (min) Min V 5 1 Checked 14:17
13:30 ver jongens D (min) Min M 9 1 Checked 14:24
13:45 kogel jongens B (sch) Sch M 2 1 Checked 14:27
13:45 kogel jongens A (jun) Jun M 6 1 Checked 14:27
13:55 500m jeugd tot 9 jaar Ben M 17 1 Checked 14:12
14:05 900m jeugd tot 12 jaar Min M 9 1 Checked 14:12
14:35 ver meisjes C (cad) Cad V 13 1 Checked 15:25
16:00 hoog jongens A-B (sch-jun) Sch M 2 1 Checked 16:57