Time schedule for BK cadetten en scholieren

Cad MCad VSchol MSchol V
Cad M
Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
09:30 hoog cadetten jongens Cad M 10 1 Checked 11:07
10:00 kogel cadetten jongens Cad M 9 1 Checked 11:04
10:20 60m h cadetten jongens reeksen D Qualifying Cad M 19 3 Checked 10:30
11:20 200m cadetten jongens reeksen D Qualifying Cad M 30 5 Checked 11:32
11:30 ver cadetten jongens Cad M 10 1 Checked 12:35
13:00 polsstok cadetten jongens Cad M 11 1 Checked 16:26
13:25 60m h cadetten jongens Finale E Final Cad M 8 1 Checked 13:29
14:25 60m cadetten jongens reeksen D Qualifying Cad M 40 5 Checked 14:39
15:40 400m cadetten jongens Finalereeksen E Final Cad M 15 3 Checked 15:57
16:00 hinkstap cadetten jongens Cad M 9 1 Checked 17:03
16:20 60m cadetten jongens Finale E Final Cad M 8 1 Checked 16:19
16:55 800m cadetten jongens RF Cad M 17 2 Checked 17:06
17:35 200m cadetten jongens Finale E Final Cad M 6 1 Checked 17:37
Cad V
Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
09:30 polsstok cadetten meisjes Cad V 11 1 Checked 11:37
10:00 60m h cadetten meisjes reeksen D Qualifying Cad V 27 4 Checked 10:10
10:40 200m cadetten meisjes reeksen D Qualifying Cad V 30 5 Checked 11:05
11:30 kogel cadetten meisjes Cad V 10 1 Checked 12:33
11:30 hoog cadetten meisjes Cad V 10 1 Checked 12:38
12:30 ver cadetten meisjes Cad V 10 1 Checked 13:40
13:15 60m h cadetten meisjes Finale E Final Cad V 8 1 Checked 13:18
13:45 60m cadetten meisjes reeksen D Qualifying Cad V 40 5 Checked 13:55
15:05 400m cadetten meisjes Finalereeksen E Final Cad V 25 5 Checked 15:29
16:10 60m cadetten meisjes Finale E Final Cad V 8 1 Checked 16:14
16:35 800m cadetten meisjes RF Cad V 17 2 Checked 16:46
17:00 hinkstap cadetten meisjes Cad V 10 1 Checked 17:51
17:25 200m cadetten meisjes Finale E Final Cad V 6 1 Checked 17:23
Schol M
Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
09:30 ver scholieren jongens Sch M 9 1 Checked 10:24
10:30 60m h scholieren jongens reeksen D Qualifying Sch M 23 3 Checked 10:44
11:40 200m scholieren jongens reeksen D Qualifying Sch M 31 6 Checked 11:53
13:30 60m h scholieren jongens Finale E Final Sch M 8 1 Checked 13:40
14:00 kogel scholieren jongens Sch M 9 1 Checked 15:01
14:00 hinkstap scholieren jongens Sch M 10 1 Checked 15:04
14:45 60m scholieren jongens reeksen D Qualifying Sch M 41 6 Checked 14:58
15:30 polsstok scholieren jongens Sch M 11 1 Checked 18:22
15:55 400m scholieren jongens Finalereeksen E Final Sch M 24 4 Checked 16:14
16:00 hoog scholieren jongens Sch M 6 1 Checked 17:38
16:25 60m scholieren jongens Finale E Final Sch M 8 1 Checked 16:36
17:05 800m scholieren jongens RF Sch M 18 2 Checked 17:13
17:40 200m scholieren jongens Finale E Final Sch M 6 1 Checked 17:37
Schol V
Time Event name Phase Cat M/W # Partic # Heats Status Time
10:10 60m h scholieren meisjes reeksen D Qualifying Sch V 26 4 Checked 10:24
10:30 ver scholieren meisjes Sch V 10 1 Checked 11:34
11:00 200m scholieren meisjes reeksen D Qualifying Sch V 30 5 Checked 11:20
11:15 polsstok scholieren meisjes Sch V 10 1 Checked 14:05
13:20 60m h scholieren meisjes Finale E Final Sch V 8 1 Checked 13:23
14:05 60m scholieren meisjes reeksen D Qualifying Sch V 39 5 Checked 14:14
14:30 hoog scholieren meisjes Sch V 11 1 Checked 16:30
15:00 hinkstap scholieren meisjes Sch V 9 1 Checked 15:49
15:25 400m scholieren meisjes Finalereeksen E Final Sch V 25 5 Checked 15:47
15:30 kogel scholieren meisjes Sch V 10 1 Checked 16:59
16:15 60m scholieren meisjes Finale E Final Sch V 8 1 Checked 16:20
16:45 800m scholieren meisjes RF Sch V 17 2 Checked 16:55
17:30 200m scholieren meisjes Finale E Final Sch V 6 1 Checked 17:29